Zdalne nauczanie kl.I b i kl. III b cyklu 6-letniego

Pliki do pobrania:
klasa1
klasa3

Szanowni Państwo!
W związku z uruchomieniem zdalnego nauczania, wytyczne dotyczące pracy uczniów w domu będą obejmowały powtórzenie i utrwalenie przerobionego materiału z rytmiki i kształcenia słuchu.
Uprzejmie proszę o przekazanie dzieciom przygotowanych zadań do realizacji na okres przerwy w zajęciach. Wykonane przez dzieci zadania z rytmiki i kształcenia słuchu proszę przesyłać w formie filmików na adres mailowy sekretariatu szkoły do 8 kwietnia 2020 r.
Pragnę nadmienić, iż o takiej formie przekazu pracy uczniów w domu ostatecznie decydują Rodzice. Mając na uwadze obciążenie uczniów realizacją podstawy programowej szkół ogólnokształcących oraz Państwa często trudną sytuację związaną z przeorganizowaniem pracy zawodowej i życia rodzinnego, ograniczyłam zakres zadań do minimum. W załączniku podaję zadania do realizacji.
Życzę zdrowia, siły i wiary w lepsze jutro. Gorąco pozdrawiam moich Drogich Uczniów.

Z poważaniem
Gabriela Karwacka-Basista