SOPOCKA SZKOŁA MUZYCZNA I stopnia

58 551-26-28
E-mail: ssm@sopockaszkolamuzyczna.pl

W roku szkolnym 2018/2019

Iga Sadowska – fortepian, uczennica Pani Gabrieli Ralickiej – Sadowskiej zajęła III miejsce w grupie II w IV Konkursie Pianistycznym “Solo i w duecie” w Szafarni 25 kwietnia 2019 r.

Hubert Guzowski – fortepian, uczeń Pani Małgorzaty Kocemby zajął II miejsce w grupie I w IV Konkursie Pianistycznym “Solo i w duecie” w Szafarni 25 kwietnia 2019 r.

Wiktoria Sorr – fortepian, uczennica Pani Małgorzaty Kocemby zdobyła Wyróżnienie w grupie I w IV Konkursie Pianistycznym “Solo i w duecie” w Szafarni 25 kwietnia 2019 r.

Iga Sadowska – fortepian, uczennica Pani Gabrieli Ralickiej – Sadowskiej zajęła I miejsce ex aequo w grupie II oraz uzyskała Nagrodę za najlepsze wykonanie utworu kompozytora polskiego w grupie I i II na I Konkursie Pianistycznym “Muzyczne podróże” w Słupsku 17 maja 2019 r.

Trio fletowe: Martyna Wydra, Weronika Weber, Zuzanna Hawrylik przygotowane przez Panią Ewę Synajewską-Śmiszek zajęło III miejsce na VII Festiwalu Muzyki Filmowej w Tczewie 31 stycznia 2019 r.

Felks Welizarowicz – flet, uczeń Pani Ewy Synajewskiej -Śmiszek zajął II miejsce w kategorii solistów na VII Festiwalu Muzyki Filmowej w Tczewie 31 stycznia 2019 r.

Hubert Guzowski – fortepian, uczeń Pani Małgorzaty Kocemby zajął III miejsce oraz zdobył Wyróżnienie za najlepszą interpretację utworu Janiny Garści w X Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym “Dziecięce Imaginacje” w Gdańsku Oruni 12 grudnia 2018 r.

Iga Sadowska – fortepian, uczennica Pani Gabrieli Ralickiej – Sadowskiej zajęła III miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym “Dziecięce Imaginacje” w Gdańsku Oruni 12 grudnia 2018 r.

Mateusz Laskowski – klarnet, uczeń Pana Dariusza Egielmana zajął I miejsce w X Powiślańskim Konkursie Na Instrumenty Dęte im. Prof. Marka Schillera w Kwidzynie 7 grudnia 2018 r.

Mikołaj Charuk – fortepian, uczeń Pani Roksany Szreder zajął III miejsce w III Konkursie Pianistycznym „Muzyka krajów nadbałtyckich” w Wejherowie 29 listopada 2018 r.

Hubert Guzowski – fortepian, uczeń pani Małgorzaty Kocemby zdobył Wyróżnienie w  III Konkursie Pianistycznym „Muzyka krajów nadbałtyckich” w Wejherowie 29 listopada 2018 r.

Hubert Guzowski – fortepian, uczeń pani Małgorzaty Kocemby zdobył Wyróżnienie II St. na Festiwalu Muzyki Słowiańskiej w Tczewie 22 listopada 2018 r.

Duet fortepianowy: Wiktoria Sorr, Hubert Guzowski przygotowany przez Panią Małgorzatę Kocembę zdobył Wyróżnienie na Festiwalu Muzyki Słowiańskiej w Tczewie 22 listopada 2018 r.

Ryu Han – fortepian, uczeń Pani Gabrieli Ralickiej – Sadowskiej zdobył Wyróżnienie I st. na Festiwalu Muzyki Słowiańskiej w Tczewie 22 listopada 2018 r.

Iga Sadowska – fortepian, uczennica Pani Gabrieli Ralickiej – Sadowskiej zdobyła Wyróżnienie II st. na Festiwalu Muzyki Słowiańskiej w Tczewie 22 listopada 2018 r.

Mateusz Laskowski – klarnet, uczeń Pana Dariusza Egielmana zajął II miejsce w VIII Regionalnym Konkursie Instrumentalnym „Muzyk Pierwsza Klasa” w Olsztynku 27 października 2018 r.