• Dominika Kowalska – klarnet, uczennica Pana Dariusza Egielmana zajęła I miejsce w grupie najmłodszej na IV Zachodniopomorskim Festiwalu Klarnetowym w Szczecinie 21 kwietnia 2010 r.
  • Duet fortepianowy Martyna Delekta i Michał Prądziński przygotowany przez Panią Roksanę Szreder zdobył Wyróżnienie na Starogardzkich Spotkaniach Kameralnych w Starogardzie Gdańskim 26 marca 2010 r.
  • Trio klarnetowe w składzie Paulina Gumienna, Tomasz Kopański i Paweł Milczek przygotowane przez Pana Dariusza Egielmana  zdobyło Wyróżnienie na Starogardzkich Spotkaniach Kameralnych w Starogardzie Gdańskim 26 marca 2010 r.
  • Nina Olejniczak, uczennica Pani Andżeliny Jagodzińskiej, zdobyła Wyróżnienie na Sopockim Konkursie Skrzypcowym 11 lutego 2010 r.
  • Klaudia Myzyk oraz Kacper Suchomski, uczniowie Pana Marcina Korczyca, zajęli IV miejsce na Sopockim Konkursie Skrzypcowym 11 lutego 2010 r.
  • Dominika Kowalska – klarnet, uczennica Pana Dariusza Egielmana uzyskała tytuł „Młody Talent” na VII Ogólnopolskim Konkursie „Etiuda 2009” w Szczecinie 13 grudnia 2009 r.
  • Zuzanna Jargieło oraz Aleksandra Dunin, uczennice Pani Zofii Ralickiej, zostały nagrodzone Wyróżnieniami w I Konkursie Pianistycznym „Dziecięce Imaginacje” w Gdańsku 2 grudnia 2009 r.