Nasze sukcesy w roku szkolnym 2011/2012

• Zuzanna Murdzek – gitara, uczennica Pani Joanny Rudnickiej zajęła II miejsce w grupie III w IV Konkursie Młodego Gitarzysty w Kartuzach 25 maja 2012 r.
  • Trio klarnetowe: Dominika Kowalska, Stanisław Górka, Tomasz Kopańskiprzygotowane przez Pana Dariusza Egielmana zajęło II miejsce w VI Międzyszkolnym Konkursie „Klasyka w rozrywce – rozrywka w klasyce” w Chojnicach 24 maja 2012 r.
  • Pianistka Zuzanna Jargieło, uczennica Pani Gabrieli Ralickiej – Sadowskiej uzyskała 1ère Médaille Prix des Editions Schott Music w kategorii Juniors Superieur II oraz 1er Prix w kategorii Juniors Virtuosite II w odbywającym się w dniach 5-6 maja 2012 r. w Paryżu finale Concours Musical de Franc
  • Juliana Gajewska – flet, uczennica Pani Ewy Synajewskiej-Śmiszek zdobyła Brązowy Medal na I Międzynarodowej Olimpiadzie Muzycznej w Tallinie (Estonia) 25-29 kwietnia 2012 r.
  • Dominika Potrykus – flet, uczennica Pani Ewy Synajewskiej-Śmiszek zdobyła Wyróżnienie I St. w XI Międzyszkolnym Konkursie Młodego Flecisty w Wejherowie 25 kwietnia 2012 r.
  • Paulina Stachnik – flet, uczennica Pani Ewy Synajewskiej-Śmiszek zdobyła Wyróżnienie II St. w XI Międzyszkolnym Konkursie Młodego Flecisty w Wejherowie 25 kwietnia 2012 r.
  • Zuzanna Murdzek – gitara, uczennica Pani Joanny Rudnickiej zajęła III miejsce w grupie II w XVIII Konfrontacjach Gitarzystów w Pucku 20 kwietnia 2012 r.
  • Dominika Potrykus – flet, uczennica Pani Ewy Synajewskiej-Śmiszek zdobyła Wyróżnienie w kategorii uczniów uczących się pierwszy rok na XI Ogólnopolskim Festiwalu Fletowym w Sochaczewie 18 kwietnia 2012 r.
  • Karolina Serkowskafortepian, uczennica Pani Marii Włodarskiej zdobyła Wyróżnienie w grupie I w VII Konkursie Pianistycznym „Muzyka Krajów Nadbałtyckich” w Wejherowie 2 kwietnia 2012 r.
  • Emilia Stepnowskafortepian, uczennica Pani Małgorzaty Kocemby zdobyła Wyróżnienie w grupie I w VII Konkursie Pianistycznym „Muzyka Krajów Nadbałtyckich” w Wejherowie 2 kwietnia 2012 r.
  • Olga Wiszniewskafortepian, uczennica Pani Anny Gierszewskiej zdobyła Wyróżnienie w grupie I w VII Konkursie Pianistycznym „Muzyka Krajów Nadbałtyckich” w Wejherowie 2 kwietnia 2012 r.
  • Zuzanna Jargiełofortepian, uczennica Pani Gabrieli Ralickiej-Sadowskiej zdobyła III miejsce w grupie II w VII Konkursie Pianistycznym „Muzyka Krajów Nadbałtyckich” w Wejherowie 2 kwietnia 2012 r.
  • Michał Prądzińskifortepian, uczeń Pani Roksany Szreder zdobył Wyróżnienie w grupie II w VII Konkursie Pianistycznym „Muzyka Krajów Nadbałtyckich” w Wejherowie 2 kwietnia 2012 r.
  • Julia Grajewska, przygotowana przez Panią Barbarę Prasowską – Zeidler zajęła III miejsce w XVI Małym Konkursie Solfeżowym w ZSM w Gdańsku-Wrzeszczu 14 marca 2012 r.
  • Trio klarnetowe: Dominika Kowalska, Stanisław Górka, Tomasz Kopańskiprzygotowane przez Pana Dariusza Egielmana zdobyło Wyróżnienie, uzyskując najwyższą punktację, w Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA Kameralnych Zespołów Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I St. w Gdyni 9 stycznia 2012 r.
  • Dominika Kowalska – klarnet, uczennica Pana Dariusza Egielmana zajęła III miejsce w grupie A w VIII Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych „Etiuda 2011” w Szczecinie 9 grudnia 2011 r.
  • Maria Biernacka – fortepian, uczennica Pani Małgorzaty Kocemby zdobyła Wyróżnienie II St. w grupie II w III Konkursie Pianistycznym „Dziecięce Imaginacje” w Gdańsku 7 grudnia 2011 r.
  • Daniel Ziółkowski – fortepian, uczeń Pani Gabrieli Ralickiej Sadowskiej zdobył Wyróżnienie I St. w grupie II w III Konkursie Pianistycznym „Dziecięce Imaginacje” w Gdańsku 7 grudnia 2011 r.
  • Sara Kowalska – fortepian, uczennica Pani Roksany Szreder zdobyła Wyróżnienie II St. w grupie I w III Konkursie Pianistycznym „Dziecięce Imaginacje” w Gdańsku 7 grudnia 2011 r.
  • Julian Wasylka – fortepian, uczeń Pani Gabrieli Konkol zdobył Wyróżnienie I St. w grupie I w III Konkursie Pianistycznym „Dziecięce Imaginacje” w Gdańsku 7 grudnia 2011 r.
  • Zuzanna Skawińska – fortepian, uczennica Pani Małgorzaty Kocemby zdobyłaWyróżnienie I St. w grupie I w III Konkursie Pianistycznym „Dziecięce Imaginacje” w Gdańsku 7 grudnia 2011 r.
  • Zofia Bartoszewicz – fortepian, uczennica Pani Marii Włodarskiej zdobyła Wyróżnienie I St. w grupie I w III Konkursie Pianistycznym „Dziecięce Imaginacje” w Gdańsku 7 grudnia 2011 r.
  • Emilia Stepnowska – fortepian, uczennica Pani Małgorzaty Kocemby, zajęła III miejsce w grupie I w III Konkursie Pianistycznym „Dziecięce Imaginacje” w Gdańsku 7 grudnia 2011 r.
  • Duet w składzie Zuzanna Jargieło – fortepian, Dominika Kowalska – klarnetprzygotowany przez Panie Zofię Ralicką, Gabrielę Ralicką i Pana Dariusza Egielmana zdobył II nagrodę na „Der Karel-Kunc-Kammermusikwettbewerb” w Bad Durkheim (Niemcy) 1 października 2011 r.