Nasze sukcesy w roku szkolnym 2014/2015

• Zespół: Dominika Potrykus – flet, Małgorzata Dean – flet, Wiktoria Kupiec – klarnet, Natalia Plaga – klarnet przygotowany przez Pana Dariusza Egielmana zajął II miejsce w kategorii zespołów w IX Międzyszkolnym Konkursie „Klasyka w rozrywce – rozrywka w klasyce” w Chojnicach 21 maja 2015 r.
  • Martyna Wydra – flet, uczennica Pani Ewy Synajewskiej – Śmieszek zajęła III miejsce w grupie I w XIV Międzyszkolnym Konkursie Młodego Flecisty w Gdyni 10 kwietnia 2015 r.
  • Dominika Potrykus – flet, uczennica Pani Ewy Synajewskiej – Śmieszek zdobyła Wyróżnienie w grupie II w XIV Międzyszkolnym Konkursie Młodego Flecisty w Gdyni 10 kwietnia 2015 r.
  • Mikołaj Charuk – fortepian, uczeń Pani Roksany Szreder zdobył Wyróżnienie w IX Konkursie Pianistycznym “Słupskie spotkania z muzyką ukraińską” w Słupsku 27 marca 2015 r.
  • Kacper Ziółkowski – fortepian, uczeń Pani Gabrieli Ralickiej – Sadowskiej zdobył Wyróżnienie w IX Konkursie Pianistycznym “Słupskie spotkania z muzyką ukraińską” w Słupsku 27 marca 2015 r.
  • Mikołaj Charuk – fortepian, uczeń Pani Roksany Szreder zdobył I nagrodę w 9.Adolf-Metzner-Musikwettbewerb we Frankenthal (Niemcy) 21 lutego 2015 r.
  • Julian Wasylka – fortepian, uczeń Pani Gabrieli Konkol zdobył I nagrodę w 9.Adolf-Metzner-Musikwettbewerb we Frankenthal (Niemcy) 21 lutego 2015 r.
  • Ewelina Niezgoda – skrzypce, uczennica Pana Jarosława Zgieta zdobyła I nagrodę w 9.Adolf-Metzner-Musikwettbewerb we Frankenthal (Niemcy) 21lutego 2015 r.
  • Agata Szabelska – skrzypce, uczennica Pana Jarosława Zgieta zdobyła I nagrodę w 9.Adolf-Metzner-Musikwettbewerb we Frankenthal (Niemcy) 21lutego 2015 r.
  • Dominika Potrykus – flet, uczennica Pani Ewy Synajewskiej – Śmieszek zdobyła I nagrodę w 9.Adolf-Metzner-Musikwettbewerb we Frankenthal (Niemcy) 21 lutego 2015 r.
  • Duet skrzypcowy: Ewelina Niezgoda, Agata Szabelska przygotowany przez Pana Jarosława Zgieta zdobył I nagrodę w 9.Adolf-Metzner-Musikwettbewerb we Frankenthal (Niemcy) 21 lutego 2015 r.
  • Kacper Ziółkowski – fortepian, uczeń Pani Gabrieli Ralickiej – Sadowskiej zdobył Wyróżnienie w VI Konkursie Pianistycznym “Dziecięce imaginacje” w Gdańsku – Oruni 10 grudnia 2014 r.
  • Mikołaj Charuk – fortepian, uczeń Pani Roksany Szreder zajął I miejsce w IX Konkursie Pianistycznym “Muzyka Krajów Nadbałtyckich” w Wejherowie 26 listopada 2014 r.
  • Michał Szydarowski – klarnet, uczeń Pana Dariusza Egielmana zdobył Wyróżnienie I stopnia w IV Regionalnym Konkursie „Muzyk – pierwsza klasa” w Olsztynku 14 października 2014 r.
  • Łukasz Szydarowski – klarnet, uczeń Pana Dariusza Egielmana zdobył Wyróżnienie II stopnia w IV Regionalnym Konkursie „Muzyk – pierwsza klasa” w Olsztynku 14 października 2014 r.
  • Duet klarnetowy: Łukasz Szydarowski, Michał Szydarowskiprzygotowany przez Pana Dariusza Egielmana zajął II miejsce w IV Regionalnym Konkursie „Muzyk – pierwsza klasa” w Olsztynku 14 października 2014 r.