Nasze sukcesy w roku szkolnym 2016/2017

Trio klarnetowe: Łukasz Szydarowski, Michał Szydarowski, Stanisław Latuszek przygotowane przez Pana Dariusz Egielmana zajęło II miejsce w XI Międzyszkolnym Konkursie „Klasyka w rozrywce – Rozrywka w klasyce” w Chojnicach 25 maja 2017 r.

Martyna Wydra – flet, uczennica Pani Ewy Synajewskiej-Śmiszek zdobyła Wyróżnienie w VI Makroregionalnym Konkursie Fletowym w Gdańsku-Wrzeszczu 19 maja 2017 r.

Iga Sadowska – fortepian, uczennica Pani Gabrieli Ralickiej-Sadowskiej zajęła II miejsce w grupie I w II Konkursie Pianistycznym „Solo i w Duecie” w Szafarni 28 kwietnia 2017 r.

Duet: Antonina Milczek – skrzypce, Stanisław Milczek – gitara przygotowany przez Pana Macieja Górę i Panią Krystynę Dybuść zajął III miejsce w grupie I w XV Sopockich Kameraliach Gitarowych 17 marca 2017 r.

Kwartet gitarowy – Iga Mroczko, Adrian Belczak, Cyryl Wróblewski, Damian Szetela przygotowany przez Pana Macieja Górę zajął II miejsce w XV Sopockich Kameraliach Gitarowych 17 marca 2017 r.

Duet gitarowy: Antoni Murdzek, Piotr Mnich przygotowany przez Panią Joannę Rudnicką zdobył Wyróżnienie w XV Sopockich Kameraliach Gitarowych 17 marca 2017 r.

Trio klarnetowe: Łukasz Szydarowski, Michała Szydarowski, Stanisław Latuszek przygotowane przez Pana Dariusza Egielmana zajęło II Miejsce oraz Wyróżnienie za najlepszą aranżację na Festiwalu Muzyki Filmowej w Tczewie 23 lutego 2017 r.

Maurycy Czarnecki – fortepian, uczeń Pani Roksany Szreder zdobył I nagrodę w 10.Adolf-Metzner-Musikwettbewerb w Frankenthal (Pfalz) w Niemczech 18 lutego 2017 r.

Marcin Horodecki – skrzypce, uczeń Pana Jarosława Zgieta zdobył I nagrodę w 10.Adolf-Metzner-Musikwettbewerb w Frankenthal (Pfalz) w Niemczech 18 lutego 2017 r.

Danuta Szulc-fortepian, uczennica Pani Gabrieli Konkol zdobyła I nagrodę w 10.Adolf-Metzner-Musikwettbewerb w Frankenthal (Pfalz) w Niemczech 18 lutego 2017 r.


Martyna Wydra – flet, uczennica Pani Ewy Synajewskiej-Śmiszek zdobyła I nagrodę w 10.Adolf-Metzner-Musikwettbewerb w Frankenthal (Pfalz) w Niemczech 18 lutego 2017 r.

Borys Haras-Cejrowski – skrzypce, uczeń Pana Marcina Korczyca zdobył II nagrodę w 10.Adolf-Metzner-Musikwettbewerb w Frankenthal (Pfalz) w Niemczech 18 lutego 2017 r.


Kinga Szymczak – skrzypce, uczennica Pana Jarosława Zgieta zdobyła III nagrodę w 10.Adolf-Metzner-Musikwettbewerb w Frankenthal (Pfalz) w Niemczech 18 lutego 2017 r.

Iga Sadowska – fortepian, uczennica Pani Gabrieli Ralickiej-Sadowskiej zdobyła Wyróżnienie w VIII Konkursie Pianistycznym Muzyki Polskiej „Dziecięce Imaginacje” w Gdańsku-Oruni 7 grudnia 2016 r.