7 lipca 2018 r.

Nie zabrakło nas podczas tegorocznej edycji koncertów z cyklu „Muzyka Chopina na przedprożach gdańskich kamienic” organizowanego przez Towarzystwo im. Fryderyka Chopina – Koło w Gdańsku. Tym razem nasi uczniowie wystąpili na przedprożu kamienicy przy ulicy Mariackiej 49.

13 czerwca 2018 r.

Występ solistów, orkiestry i chóru naszej szkoły w Teatrze Atelier Na Plaży podczas International Children’s Theatre Festival.

9 czerwca 2018 r.

Już po raz piąty klarneciści trójmiejskich, choć nie tylko, szkół muzycznych spotkali się podczas organizowanego corocznie przez naszą szkołę „Powitania Lata z Klarnetem”. Tradycyjnie koncert, w którym wzięło udział blisko 30 wykonawców, odbył się w Kościele Chrystusowym, zaś spotkanie uczestników w szkolnym ogrodzie.

19 maja 2018 r.

„Koncert Majowy” w muszli koncertowej przy sopockim molo z udziałem naszych solistów, zespołów kameralnych, chóru, a także orkiestry złożonej z uczniów, nauczycieli i absolwentów.

25 kwietnia 2018 r.

Każdej wiosny naszą szkołę odwiedza sopockie przedszkolaki, aby uczestniczyć w specjalnie dla nich przygotowanym koncercie. W tym roku muzyka rozbrzmiewała w „świecie zwierząt”.

18 kwietnia 2018 r.

Dzień Otwarty Szkoły.

16 stycznia 2018 r.

Koncert szkolnych zespołów kameralnych.

9 listopada 2017r.

Uroczysty koncert z okazji Narodowego Dnia Niepodległości.

Fot.Marcin Korczyc

21 października 2017 r. Uroczystość „Pasowania na ucznia”.