Miło nam poinformować, iż nasz tegoroczny absolwent klasy fortepianu p. Małgorzaty Kocemby – Hubert Guzowski otrzymał Stypendium Prezydenta Miasta Sopotu dla szczególnie uzdolnionych uczniów zaangażowanych w życie szkół i Miasta, w kategorii osiągnięć artystycznych.

Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się dnia 14 września 2023 r. o godz. 16.00 w hali sportowej stulecia przy ulicy Goyki 7 w Sopocie. Galę prowadził Naczelnik Wydziału Oświaty Miasta Sopotu – pan Piotr Płocki. Stypendia wręczali: pani wiceprezydentka Magdalena Czarzyńska-Jachim oraz przewodniczący komisji edukacji Rady Miasta Sopotu – pan Jerzy Smolarek.

Hubertowi bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! A młodszych uczniów naszej szkoły zachęcamy do wytężonej pracy, aby w przyszłości, podobnie jak Hubert móc odebrać swoją nagrodę za osiągnięcia artystyczne.

Więcej zdjęć znajduje się na stronie: https://sopot.kfp.pl/wiadomosc/stypendia-prezydenta-wreczone?page_no=4