Dnia 26 stycznia 2024 r. w naszej Szkole odbył się Popis półroczny, podczas którego wystąpili najlepsi uczniowie SSM I st.

Program koncertu:

1. Wlad Chaschavik – kl. I/4 A. Tansman „Lalka” (naucz. G. Ralicka-Sadowska)
2. Józefina Grosz – kl. 2/6 T. Stachak „Mały romans” (naucz. M. Góra)
3. Marcel Galewicz – kl. II/4 L. Bas „Stary cylinder magika” (naucz. R. Szreder)
4. Maksymilian Branowski – kl. 3/6 A. Tansman „Koniec wakacji” (naucz. G. Ralicka-Sadowska)
5. Anna Pielichowska – kl.4/6 J.F. Burgmuller „Konna przejażdżka szlachcianki” (R. Szreder)
6. Maria Kieda – kl.6/6 W. Korowicyn „Harfa eolska” (naucz. R. Szreder)
7. Anna Wincesewicz-Bobowicz – kl. 3/6 E. Mollenhauer „The Boy Paganini” (naucz. J. Zgiet)
8. Magdalena Okońska – kl. 3/6 J. S. Bach „Polonez” (naucz. D. Egielman)
9. Emilia Swiłło – kl.4/6 P. Dylewski „Podróż w nieznane” (naucz. G. Ralicka-Sadowska)
10. Pola Neubauer – kl.5/6 F. Chopin „Cantabile” (naucz. R. Szreder)
11. Michalina Nerkowska – kl. III/4 J. Garścia „Zimowy ogród z sikorką” (naucz. A. Gierszewska)
12. Nairi Mkhitaryan – kl. IV/4 E. Kohler „Walc hiszpański” (naucz. E. Synajewska-Śmiszek)
13. Daria Chepurchenko – kl. III/4 G. Miśkiewicz „Fantazja na strunach jesieni” (naucz. G. Ralicka-Sadowska)
14. Karol Boratyński – kl. IV/4 L. Lack „Etiuda a op.95 nr 16” (naucz. M. Kocemba)
15. Tomasz Pragacz – kl. III/4 S. Majkapar „Burzliwy potok” (naucz. R. Szreder).

Koncert prowadziła p. Roksana Szreder, nauczyciel fortepianu, a uczniom akompaniowali: p. Dorota Stronias i p. Maciej Skrzyński.