Dnia 9 maja 2024 r. naszą Szkołę odwiedziło bardzo wiele dzieci wraz z rodzicami.

Od godziny 16.00 do 18.00 mogli przyglądać się zajęciom z fletu, fortepianu, gitary, klarnetu, skrzypiec i wiolonczeli, a także wziąć udział w symulacji Badania Przydatności Kandydata.

O godz. 18.00 zaprosiliśmy gości na wspaniały koncert, podczas którego zaprezentowali się uczniowie grający na instrumentach, na których można się uczyć w naszej Szkole.

Bardzo dziękuję wszystkim nauczycielom, którzy zaangażowali się w przygotowanie uczniów – p. Roksanie Szreder, nauczycielce fortepianu, która prowadziła koncert oraz zajęcia otwarte, p. Ewie Synajewskiej – Śmiszek, nauczycielce fletu, p. Katarzynie Wachowskiej, nauczycielce wiolonczeli, p. Joannie Rudnickiej, nauczycielce gitary, p. Aleksandrze Bukowskiej, nauczycielce saksofonu, p. Jarosławowi Zgietowi, nauczycielowi skrzypiec, p. Dariuszowi Egielmanowi, nauczycielowi klarnetu oraz p. Barbarze Prasowskiej – Zeidler, prowadzącej wspólnie z uczniami naszej Szkoły kawiarenkę oraz symulację Badania Przydatności Kandydata, a także akompaniatorom – p. Dorocie Stronias i p. Maciejowi Skrzyńskiemu oraz pracownikom administracji i obsługi Szkoły – p. Annie, p. Katarzynie, p. Bożenie, p. Marioli, p. Zbigniewowi i p. Arturowi.

Dziękuję uczniom za przygotowanie z nauczycielami repertuaru na dzisiejszy koncert, a Rodzicom za wsparcie i wytrwałość.

Zapraszamy serdecznie do naszej Szkoły, wkrótce pierwsze zajęcia przygotowawcze i Badanie Przydatności Kandydata.

Jeśli chcą Państwo, aby Wasze dziecko przeżyło przygodę z muzyką – zapiszcie Je do naszej Szkoły!