W II Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia Virtuoso w Toruniu nasi uczniowie odnieśli sukcesy.

Jurorzy wysłuchali setek nagrań, w różnych kategoriach wiekowych, zarówno solistów, jak i zespołów.

Uczniowie Pani Roksany Szreder otrzymali tytuł laureata i wyróżnienie I stopnia w kategorii C Fortepian: Marcel Galewicz w grupie drugiej, a Tomasz Pragacz w grupie trzeciej.

Ponadto w kategorii D (Zespoły) duet fortepianowy: Marcel Galewicz i Tomasz Pragacz zajęli III miejsce. Uczniom przyznano dyplom laureata i Nagrodę rzeczową.

Uczennica p. Jarosława Zgieta – Anna Wincesewicz-Bobowicz oraz uczeń p. Joanny Rudnickiej – Ignacy Jodczyk otrzymali wyróżnienie II st. w grupie I kategorii D.

Ponadto w kategorii A w grupie II Anna Wincesewicz-Bobowicz otrzymała wyróżnienie II st. Uczennicy akompaniowała p. Dorota Stronias.

Serdecznie gratulujemy Uczniom i Pedagogom!