Dnia 17 maja 2024 r. w naszej Szkole odbył się Szkolny Konkurs Fortepianowy dla klasy 4 na najlepsze wykonanie utworu wirtuozowskiego. Do konkursu stanęło 11 uczniów.

Występ uczniów poprzedziła krótka prezentacja na temat utworów wirtuozowskich oraz największych wirtuozów w historii.

A oto wyniki konkursu:

• I miejsce zdobyła Anna Pielichowska, która wykonała utwór pt.: „Żongler” I. Parfionova. Ania jest uczennicą pani Roksany Szreder,
  • II miejsce Emilia Swiłło z klasy pani Gabrieli Ralickiej – Sadowskiej. Emilka zagrała L. Bas „Miotłę Baby Jagi”,
  • III miejsce Małgorzata Bansleben, która zagrała L. Bas „Stary cylinder magika”. Małgosię przygotował pan Maciej Skrzyński,
  • Wyróżnienie otrzymała Emilia Bochniak z klasy pani Małgorzaty Kocemby. Emilia wykonała „Fontannę w deszczu” W. Gillocka.

Uczniowie otrzymali dyplomy, róże i nagrody książkowe.
Gratulacje dla uczniów i ich pedagogów.
Konkurs przygotowała i poprowadziła pani Anna Gierszewska.