Dnia 21 czerwca 2024 r. o godz. 18.00 w sali koncertowej naszej Szkoły pożegnano rok szkolny 2023/2024.

Uroczystość rozpoczął koncert naszego absolwenta, pianisty, obecnie studenta I roku Akademii Muzycznej w Gdańsku – Maurycego Czarneckiego.

Następnie przedstawicielki Rady Rodziców, z Przewodniczącą p. Joanna Mielnik, podziękowały za całoroczny trud oraz wręczyły p. dyrektor, wszystkim nauczycielom i pracownikom Szkoły dyplomy oraz czerwone róże.

Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie wyróżnionym uczniom nagród oraz świadectw z czerwonym paskiem.

Na zakończenie p. dyrektor uhonorowała dwóch uczniów, którzy w tym roku mieli najwięcej sukcesów w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych, Nagrodą Dyrektora Szkoły. Tomasz Pragacz (z najwyższą średnią ocen w Szkole) oraz Marcel Galewicz odebrali w rąk p. dyrektor przepiękne fortepiany, wykonane specjalnie na tę okoliczność.

Po części oficjalnej wszyscy udali się do szkolnego ogrodu, gdzie Rada Rodziców przygotowała szereg niespodzianek dla uczniów: dmuchańca, maszynę z popcornem, watę cukrową oraz szereg słodkich pyszności.

Dzieci bawiły się znakomicie, zresztą nie tylko dzieci 🙂 

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie tego wspaniałego pikniku. 

Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy wesołych i bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!