Hubert Guzowski – fortepian, uczeń Pani Małgorzaty Kocemby zdobył Nagrodę III stopnia w grupie I w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Alla Polacca” w Warszawie 25-26 maja 2018 r.

Zuzanna Stoińska – flet, uczennica Pani Ewy Synajewskiej-Śmiszek zdobyła III Nagrodę w VII Makroregionalnym Konkursie Fletowym w Gdańsku-Wrzeszczu 21 maja 2018 r.

Piotra Gajewski – fortepian, uczeń Pani Gabrieli Konkol zdobył III Nagrodę w grupie I w Konkursie „Bukolikowe Bajania 4” w Krakowie, 20 maja 2018 r.

Stanisław Milczek – gitara, uczeń Pana Macieja Góry zajął I miejsce w grupie II w X Konkursie Młodego Gitarzysty w Kartuzach 18 maja 2018 r.

Helena Jacoń – gitara, uczennica Pana Macieja Góry otrzymała Wyróżnienie w grupie II w X Konkursie Młodego Gitarzysty w Kartuzach 18 maja 2018 r.

Hubert Guzowski – fortepian, uczeń Pani Małgorzaty Kocemby otrzymał Wyróżnienie w III Konkursie Pianistycznym „Solo i w Duecie” w Szafarni 27 kwietnia 2018 r.

Iga Sadowska – fortepian, uczennica Pani Gabrieli Ralickiej-Sadowskiej otrzymała Wyróżnienie w III Konkursie Pianistycznym „Solo i w Duecie” w Szafarni 27 kwietnia 2018 r.

Grace Han zdobyła Wyróżnienie w XXIV Makroregionalnym Konkursie Solfeżowym dla uczniów klas III Szkół Muzycznych I stopnia w Bydgoszczy 25 kwietnia 2018 r.

Alicja Łuniewska – flet, uczennica pani Ewy Synajewskiej-Śmiszek zdobyła III nagrodę w grupie I w XVII Międzyszkolnym Konkursie Młodego Flecisty w Wejherowie 25 kwietnia 2018 r.

Duet: Borys Haras-Cejrowski – skrzypce, Helena Jacoń – gitara, przygotowany przez Pana Macieja Górę i Pana Marcina Korczyca zajął II miejsce w grupie I w XV Sopockich Kameraliach Gitarowych w Sopocie 12 marca 2018 r.

Hubert Guzowski – fortepian, uczeń Pani Małgorzaty Kocemby zajął II miejsce w kategorii solistów na VI Festiwalu Muzyki Filmowej w Tczewie 25 stycznia 2018 r.

Duet: Danuta Szulc i Antoni Szulc przygotowany przez Panią Gabrielę Konkol zajął II miejsce w kategorii duetów na VI Festiwalu Muzyki Filmowej w Tczewie 25 stycznia 2018 r.

Edward Niezgoda – klarnet, uczeń Pana Dariusza Egielmana zdobył Wyróżnienie I Stopnia w VII Regionalnym Konkursie Instrumentalnym „Muzyk Pierwsza Klasa” w Olsztynku 18 listopada 2017 r.