W roku szkolnym 2022/2023

Emilia Swiłło – fortepian, uczennica Pani Gabrieli Ralickiej-Sadowskiej zajęła III Miejsce w grupie II w VIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Solo i w duecie” w Szafarni 14 czerwca 2023 r.

Marcel Galewicz – fortepian, uczeń Pani Roksany Szreder zajął III Miejsce w grupie I w VIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Solo i w duecie” – edycja online w Szafarni 15 czerwca 2023 r.

Tomasz Pragacz – fortepian, uczeń Pani Roksany Szreder zajął I Miejsce w grupie II w VIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Solo i w duecie” – edycja online w Szafarni 15 czerwca 2023 r.

Duet fortepianowy: Tomasz Pragacz, Marcel Galewicz, uczniowie Pani Roksany Szreder zdobył Wyróżnienie w VIII Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Solo i w duecie” – edycja online w Szafarni 15 czerwca 2023 r.

Piotr Boguszewski – skrzypce, uczeń Pani Angeliny Jagodzińskiej zajął III Miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym dla uczniów szkół muzycznych I st. w Świdniku 9 czerwca 2023 r.

Tomasz Pragacz – fortepian, uczeń Pani Roksany Szreder zajął I Miejsce w kategorii A na Festiwalu Młodego Wirtuoza- II Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym (edycja online) 28 maja 2023 r.

Tomasz Pragacz – fortepian, uczeń Pani Roksany Szreder zdobył Wyróżnienie w kategorii B na Festiwalu Młodego Wirtuoza- II Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym (edycja online) 28 maja 2023 r.

Piotr Boguszewski – skrzypce, uczeń Pani Angeliny Jagodzińskiej zajął III Miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym w ramach Festiwalu Młodego Wirtuoza w Bydgoszczy 20 maja 2023 r.

Marcel Galewicz – fortepian, uczeń Pani Roksany Szreder zajął I Miejsce w grupie I oraz zdobył Nagrodę za najlepsze wykonanie utworu kompozytora austriackiego w III Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Muzyczne Podróże” w Słupsku 19 maja 2023 r.

Tomasz Pragacz – fortepian, uczeń Pani Roksany Szreder zajął III Miejsce w grupie II w III Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Muzyczne Podróże” w Słupsku 19 maja 2023 r.

Nairi Mkhitaryan – flet, uczennica Pani Ewy Synajewskiej-Śmiszek zajęła III w X makroregionalnym Konkursie Fletowym w Gdańsku-Wrzeszczu 8 maja 2023 r.

Maria Zyzek – flet, uczennica Pani Ewy Synajewskiej-Śmiszek zdobyła Wyróżnienie w X makroregionalnym Konkursie Fletowym w Gdańsku-Wrzeszczu 8 maja 2023 r.

Marcel Galewicz – fortepian, uczeń Pani Roksany Szreder zajął II Miejsce w grupie I w II Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym dla uczniów szkół muzycznych I stopnia ,,Wy-Grajcie Razem” w Nowym Dworze Mazowieckim (edycja online) 2 maja 2023 r.

Anna Wincesewicz-Bobowicz – skrzypce, uczennica Pana Jarosława Zgieta zajęła II miejsce w kategorii instrumentów smyczkowych w I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym dla uczniów szkół muzycznych I i II stopnia VIRTUOSO! (edycja online) 30.04.2023 r.

Piotr Boguszewski – skrzypce, uczeń Pani Angeliny Jagodzińskiej zdobył Wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentalnym dla uczniów Szkół Muzycznych I i II st. Virtuoso! (edycja online) w Toruniu 17-30 kwietnia 2023 r.

Piotr Boguszewski skrzypce, uczeń Pani Angeliny Jagodzińskiej zdobył Wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów smyczkowych dla uczniów Szkół Muzycznych I i II st. w Krakowie 10-12 grudnia 2022 r.