Anna Wincesewicz-Bobowicz – skrzypce, uczennica Pana Jarosława Zgieta zajęła II miejsce w grupie I na III Ogólnopolskim Konkursie „Muzyczny Koryfeusz” dla uczniów szkół muzycznych I i II st. w specjalności skrzypce (edycja online) 20.12.2023 r.

Anna Wincesewicz-Bobowicz – skrzypce, uczennica Pana Jarosława Zgieta zajęła III miejsce w grupie A w I Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym online „Wrocław Con Corde” 30.11.2023 r.

Marcel Galewicz – fortepian, uczeń Pani Roksany Szreder zajął II miejsce w grupie I na XVII Konkursie Pianistycznym „Muzyka Krajów Nadbałtyckich” w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. F. Chopina w Wejherowie 23.11.2023 r.

Tomasz Pragacz – fortepian, uczeń Pani Roksany Szreder zajął II miejsce w grupie II na XVII Konkursie Pianistycznym „Muzyka Krajów Nadbałtyckich” w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. F. Chopina w Wejherowie 23.11.2023 r.

Emilia Swiłło – fortepian, uczennica Pani Gabrieli Ralickiej-Sadowskiej zajęła III miejsce w grupie II na XVII Konkursie Pianistycznym „Muzyka Krajów Nadbałtyckich” w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. F. Chopina w Wejherowie 23.11.2023 r.

Marcel Galewicz i Tomasz Pragacz – duet fortepianowy, uczniowie Pani Roksany Szreder, otrzymali tytuł Laureata na VIII Ogólnopolskim Konkursie dla skrzypków, altowiolistów, wiolonczelistów, kontrabasistów oraz pianistów w ramach Festiwalu FORTE – edycja online, organizowanego przez Fundację Jana Romanowskiego.

Tomasz Pragacz – fortepian, uczeń Pani Roksany Szreder otrzymał wyróznienie ex aequo w grupie II – kategoria soliści, na Festiwalu Muzyki Słowiańskiej w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Tczewie 16.11.2023 r.

Anna Wincesewicz-Bobowicz – skrzypce, uczennica Pana Jarosława Zgieta otrzymała wyróżnienie w grupie II – kategoria soliści, na Festiwalu Muzyki Słowiańskiej w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Tczewie 16.11.2023 r.

Marcel Galewicz i Tomasz Pragacz – duet fortepianowy, uczniowie Pani Roksany Szreder zdobyli III miejsce w kategorii duet w grupie II na Festiwalu Muzyki Słowiańskiej w Państwowej Szkole Muzycznej I st. w Tczewie 16.11.2023 r.

Józefina Grosz – gitara, uczennica Pana Macieja Góry zajęła II miejsce w grupie I na VI Gitarowym Konkursie Etiud w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II st. w Gdańsku 16.11.2023r.

Leon Szczepaniak – gitara, uczeń Pana Macieja Góry zajął III miejsce w grupie I na VI Gitarowym Konkursie Etiud w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II st. w Gdańsku 16.11.2023r.

Tadeusz Antończyk – gitara, uczeń Pani Joanny Rudnickiej otrzymał wyróżnienie w grupie I na VI Gitarowym Konkursie Etiud w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II st. w Gdańsku 16.11.2023r.

Ignacy Jodczyk – gitara, uczeń Pani Joanny Rudnickiej zdobył II miejsce w grupie II na VI Gitarowym Konkursie Etiud w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II st. w Gdańsku 16.11.2023r.

Witold Wieczorkowski – gitara, uczeń Pani Joanny Rudnickiej zdobył III miejsce w grupie II na VI Gitarowym Konkursie Etiud w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I i II st. w Gdańsku 16.11.2023r.