Nasze sukcesy w roku szkolnym 2010/2011

• Dominika Kowalska – klarnet, uczennica Pana Dariusza Egielmana, zajęła III miejsce na III Ogólnopolskim Konkursie Klarnetowym we Wrocławiu 27 maja 2011 r.
  • Julia Grajewska – gitara, uczennica Pana Macieja Góry, zdobyła nagrodę za najlepsze wykonanie utworu kaszubskiego na III Konkursie Młodego Gitarzysty w Kartuzach 20 maja 2011 r.
  • Duet: Antonina Góra – flet, Stanisław Góra – gitara  przygotowany przez Pana Macieja Górę zajął  I miejsce na X Sopockich Kameraliach Gitarowych 13 maja 2011 r.
  • Duet gitarowy: Julia Grajewska i Dawid Grajewski, uczniowie Pana Macieja Góry, zdobył Wyróżnienie na X Sopockich Kameraliach Gitarowych 13 maja 2011 r.
  • Duet gitarowy: Julia Krzyżyńska i Maksymilian Koseda, uczniowie Pani Joanny Rudnickiej, zdobył Wyróżnienie na X Sopockich Kameraliach Gitarowych 13 maja 2011 r.
  • Dominika Kowalska – klarnet, uczennica Pana Dariusza Egielmana, zajęła III miejsce na IX Festiwalu Klarnetowym w Piotrkowie Trybunalskim 10 maja 2011 r.
  • Trio klarnetowe: Tomasz Kopański, Dominika Kowalska i Paweł Milczekprzygotowane przez Pana Dariusza Egielmana zajęło II miejsce na Starogardzkich Spotkaniach Kameralnych w Starogardzie Gdańskim 15 kwietnia 2011 r.
  • Maria Biernacka – fortepian, uczennica Pani Małgorzaty Kocemby, zajęła III miejsce w VI Konkursie Pianistycznym „Muzyka Krajów Nadbałtyckich” w Wejherowie 15 kwietnia 2011 r.
  • Paulina Stachnik – flet, uczennica Pani Ewy Synajewskiej-Śmiszek, zajęła III miejsce na Międzyszkolnym Konkursie Młodego Flecisty w Gdyni 13 kwietnia 2011 r.
  • Zuzanna Murdzek – gitara, uczennica Pani Joanny Rudnickiej, zajęła II miejsce podczas VIII Spotkań Metodycznych Gitarzystów w Gdańsku 10 kwietnia 2011 r.
  • Dominika Kowalska – klarnet, uczennica Pana Dariusza Egielmana, zdobyła Wyróżnienie na XX Konfrontacjach Instrumentów Dętych w Oławie 30 marca 2011 r.
  • Zuzanna Jargieło – fortepian, uczennica Pani Zofii Ralickiej, uzyskała I nagrodę w grupie I na „7.Adolf – Metzner – Musikwettbewerb” w Frankenthal (Niemcy) 19 marca 2011 r.
  • Klaudia Muzyk – skrzypce, uczennica Pana Marcina Korczyca, uzyskała II nagrodę w grupie II na „7.Adolf – Metzner- Musikwettbewerb” w Frankenthal (Niemcy) 19 marca 2011 r.
  • Michał Prądziński – fortepian, uczeń Pani Roksany Szreder, uzyskał II nagrodę w grupie II na „7.Adolf – Metzner- Musikwettbewerb” w Frankenthal (Niemcy) 19 marca 2011 r.
  • Aleksandra Dunin – fortepian, uczennica Pani Zofii Ralickej, uzyskała II nagrodę w grupie II na „7.Adolf – Metzner- Musikwettbewerb” w Frankenthal (Niemcy) 19 marca 2011 r.
  • Dominika Kowalska – klarnet, uczennica Pana Dariusza Egielmana, uzyskała II nagrodę w grupie II na „7.Adolf – Metzner- Musikwettbewerb” w Frankenthal (Niemcy) 19 marca 2011 r.
  • Stanisław Góra – gitara, uczeń Pani Joanny Rudnickiej, uzyskał II nagrodę w grupie III na „7.Adolf – Metzner – Musikwettbewerb” w Frankenthal (Niemcy) 19 marca 2011 r.
  • Zuzanna Jargieło, uczennica Pani Zofii Ralickiej, zajęła III miejsce w II Konkursie Pianistycznym „Dziecięce Imaginacje” w Gdańsku 8 grudnia 2010 r.
  • Trio klarnetowe: Tomasz Kopański, Dominika Kowalska i Paweł Milczekprzygotowane przez Pana Dariusza Egielmana zajęło III miejsce w grupie II na Festiwalu Muzyki Słowiańskiej w Tczewie 19 listopada 2010 r.
  • Duet fortepianowy Martyna Delekta i Michał Prądziński przygotowany przez Panią Roksanę Szreder zdobył Wyróżnienie w grupie I na Festiwalu Muzyki Słowiańskiej w Tczewie 18 listopada 2010 r.