Nasze sukcesy w roku szkolnym 2012/2013

• Maksymilian Koseda – gitara, uczeń Pani Joanny Rudnickiej zajął III miejsce w V Konkursie Młodego Gitarzysty w Kartuzach 24 maja 2013 r.
  • Julia Grajewska – gitara, uczennica Pana Macieja Góry zdobyła Wyróżnienie w V Konkursie Młodego Gitarzysty w Kartuzach 24 maja 2013 r.
  • Aleksandra Słocka – flet, uczennica Pani Joanny Łosowskiej-Stojek zajęła III miejsce w II Makroregionalnym Konkursie Fletowym w Gdańsku-Wrzeszczu 14 maja 2013 r.
  • Zuzanna Jargieło – fortepian, uczennica Pani Gabrieli Ralickiej-Sadowskiej, uzyskała I nagrodę oraz Grand Prix  w „8.Adolf – Metzner – Musikwettbewerb” w Frankenthal (Niemcy) 27 kwietnia 2013 r.
  • Michał Prądziński – fortepian, uczeń Pani Roksany Szreder, uzyskał I nagrodę w „8.Adolf – Metzner- Musikwettbewerb” w Frankenthal (Niemcy) 27 kwietnia 2013 r.
  • Klaudia Muzyk – skrzypce, uczennica Pana Marcina Korczyca, uzyskała II nagrodę w „8.Adolf – Metzner- Musikwettbewerb” w Frankenthal (Niemcy) 27 kwietnia 2013 r.
  • Dominika Kowalska – klarnet, uczennica Pana Dariusza Egielmana, uzyskała III nagrodę w „8.Adolf – Metzner- Musikwettbewerb” w Frankenthal (Niemcy) 27 kwietnia 2013 r.
  • Dominika Potrykus – flet, uczennica Pani Ewy Synajewskiej-Śmiszek zajęła III miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Młodego Flecisty w Wejherowie 26 kwietnia 2013 r.
  • Zuzanna Jargieło – fortepian, uczennica Pani Ralickiej-Sadowskiej, zdobyła Wyróżnienie w XI Płockim Konkursie Muzyki Współczesnej w Płocku 25 marca 2013 r.
  • Sekstet klarnetowy: Dominika Kowalska, Stanisław Górka, Kamil Cern, Joanna Majkowska, Natalia Plaga, Wiktoria Kupiec uczniowie Pana Dariusza Egielmana,zajął III miejsce w XXVII Starogardzkich Spotkaniach Kameralnych w Starogardzie Gdańskim 22 marca 2013 r.
  • Maksymilian Koseda, przygotowany przez Panią Gabrielę Karwacką – Basista, zdobył Wyróżnienie w XVII Małym Konkursie Solfeżowym w ZSM w Gdańsku-Wrzeszczu 13 marca 2013 r.
  • Trio klarnetowe: Natalia Plaga, Wiktoria Kupiec, Dominika Kowalska – uczniowie Pana Dariusza Egielmana, zdobyło wyróżnienie na Festiwalu Muzyki Filmowej w Tczewie 7 lutego 2013 r.
  • Filip Młotkowski – gitara, uczeń Pana Macieja Góry zdobył Wyróżnienie na Makroregionalnych Przesłuchaniach CEA w Koszalinie 7 grudnia 2012 r.
  • Dominika Kowalska – klarnet, uczennica Pana Dariusza Egielmana, zdobyła II nagrodę na Festiwalu Muzyki Słowiańskiej w Tczewie 23 listopada 2012 r.