Nasze sukcesy w roku szkolnym 2013/2014

• Dominika Potrykus – flet, uczennica Pani Ewy Synajewskiej – Śmiszek zajęła I miejsce w III Makroregionalnym Konkursie Fletowym w Gdańsku-Wrzeszczu 16 maja 2014 r.
  • Paulina Stachnik – flet, uczennica Pani Ewy Synajewskiej – Śmiszek zajęła II miejsce w III Makroregionalnym Konkursie Fletowym w Gdańsku-Wrzeszczu 16 maja 2014 r.
  • Aleksandra Słocka – flet, uczennica Pani Joanny Łosowskiej – Stojek zdobyła Wyróżnienie w w III Makroregionalnym Konkursie Fletowym w Gdańsku-Wrzeszczu 16 maja 2014 r.
  • Agata Żmijewska – flet, uczennica Pani Joanny Łosowskiej – Stojek zdobyła Wyróżnienie w w III Makroregionalnym Konkursie Fletowym w Gdańsku-Wrzeszczu 16 maja 2014 r.
  • Lidia Łaśko – flet, uczennica Pani Joanny Łosowskiej – Stojek zdobyła Wyróżnienie w w III Makroregionalnym Konkursie Fletowym w Gdańsku-Wrzeszczu 16 maja 2014 r.
  • Mikołaj Charuk – fortepian, uczeń Pani Roksany Szreder zdobył Wyróżnienie w VII Ogólnopolskim Konkursie „Mistrz Klawiatury” w Warszawie 25 – 26 kwietnia 2014 r.
  • Dominika Potrykus – flet, uczennica Pani Ewy Synajewskiej – Śmiszek zdobyła Wyróżnienie w XIII Międzyszkolnym Konkursie Młodego Flecisty w Wejherowie 16 kwietnia 2014 r
  • Feliks Welizarowicz – flet, uczeń Pani Ewy Synajewskiej – Śmiszek zdobył Wyróżnienie w XIII Międzyszkolnym Konkursie Młodego Flecisty w Wejherowie 16 kwietnia 2014 r.
  • Dominika Potrykus – flet, uczennica Pani Ewy Synajewskiej – Śmiszek zajęła II miejsce w Pomorskich Przesłuchaniach Klas Instrumentów Dętych w Lęborku 26 marca 2014 r.
  • Wiktoria Kupiec – klarnet, uczennica Pana Dariusza Egielmana zdobyła Wyróżnienie w Pomorskich Przesłuchaniach Klas Instrumentów Dętych w Lęborku 26 marca 2014 r.