Nasze sukcesy w roku szkolnym 2015/2016

Nela Wasylka – fortepian, uczennica Pani Małgorzaty Kocemby zdobyła Wyróżnienie w V Regionalnym Konkursie Instrumentalnym „Muzyk Pierwsza Klasa” w Olsztynku 16-17 października 2015 r.

Maksymilian Koseda – gitara, uczeń Pani Joanny Rudnickiej zajął III miejsce w Festiwalu Muzyki Polskiej „Współczesna muzyka gitarowa” w Tczewie 27 listopada 2015 r.

Klara Łubniewska – fortepian, uczennica Pani Anny Gierszewskiej zdobyła Wyróżnienie w grupie I w VII Konkursie Pianistycznym Muzyki Polskiej „Dziecięce Imaginacje” w Gdańsku 9 grudnia 2015 r.

Trio klarnetowe: Łukasz Szydarowski, Michał Szydarowski, Stanisław Latuszek przygotowane przez Pana Dariusza Egielmana zdobyło I nagrodę na Festiwalu Muzyki Filmowej w Tczewie 29 stycznia 2016 r.

Marcin Horodecki – skrzypce, uczeń Pana Jarosława Zgieta zdobył Wyróżnienie w XVII Sopockim Konkursie Skrzypcowym w Sopocie 11 lutego 2016 r.

Duet gitarowy: Stanisław Milczek, Piotr Mnich przygotowany przez Panią Joannę Rudnicką i Pana Macieja Górę zajął I miejsce w grupie I na XIII Sopockich Kameraliach Gitarowych 18 marca 2016 r.

Duet gitarowy: Maksymilian Koseda, Filip Marciniak przygotowany przez Panią Joannę Rudnicką zajął II miejsce w grupie II na XIII Sopockich Kameraliach Gitarowych 18 marca 2016 r.

Trio gitarowe: Filip Marciniak, Cyryl Wróblewski, Adrian Belczak przygotowany przez Panią Joannę Rudnicką i Pana Macieja Górę zajął III miejsce w grupie II na XIII Sopockich Kameraliach Gitarowych 18 marca 2016 r.

Trio klarnetowe: Wiktoria Kupiec, Antonina Gumienna, Natalia Plaga przygotowane przez Pana Dariusza Egielmana zajęło II miejsce w VII Zachodniopomorskim Festiwalu Klarnetowym w Szczecinie 12 kwietnia 2016 r.

Trio klarnetowe: Łukasz Szydarowski, Michał Szydarowski, Stanisław Latuszek przygotowane przez Pana Dariusza Egielmana zdobyło Wyróżnienie w VII Zachodniopomorskim Festiwalu Klarnetowym w Szczecinie 12 kwietnia 2016 r.

Zofia Składanowska – flet, uczennica Pani Ewy Synajewskiej-Śmiszek zdobyła Wyróżnienie w XV Międzyszkolnym Konkursie Młodego Flecisty w Wejherowie 13 kwietnia 2016 r.

Martyna Wydra – flet, uczennica Pani Ewy Synajewskiej-Śmiszek zdobyła Wyróżnienie w XV Międzyszkolnym Konkursie Młodego Flecisty w Wejherowie 13 kwietnia 2016 r.

Trio klarnetowe: Wiktoria Kupiec, Antonina Gumienna, Natalia Plaga zajęło II miejsce w kategorii triów w XXX Jubileuszowych Starogardzkich Spotkaniach Kameralnych w Starogardzie Gdańskim 29 kwietnia 2016 r.

Paulina Stachnik – flet, uczennica Pani Ewy Synajewskiej-Śmiszek zdobyła Wyróżnienie w V Makroregionalnym Konkursie Fletowym w Gdańsku 13 maja 2016 r.

Iga Mroczko – gitara, uczennica Pani Joanny Rudnickiej zdobyła Wyróżnienie w VIII Konkursie Młodego Gitarzysty w Kartuzach 16 maja 2016 r.